2011 m. rugpjūčio 4 d., ketvirtadienis

radau pas Salomėją ir labai skaniai prisijuokiau. maža to, kad Stieg Larsson (tekste Steig :) pavadintas moterimi, tai dar jaunimui patariama skaityti ex-kunigą Jakutį:

„Maloniai nuteikė, nuotaika pagerėjo“, – tokius žodžius iš savo kūrybos gerbėjų teigia girdintis R. Jakutis. (Muahahaha. Aš sunerimčiau dėl savo vaiko, jei jį prigaučiau su tokia lektūra)

„Saulėlydis“ irgi užkliuvo („Nuotaika ir sapnai prisiskaičius tokių knygų (apie vampyrus ir pan. – aut. past.) gali būti košmariški“ - skaitėt? bandėt?). O juk siaubas, smurtas ir kraujas ten antraeiliai dalykai. Po galais, jie gi šviesoje spindi, tie vampyrai. Ir seksas pas juos tik po vedybų. Kingas va iš karto esmę įžvelgė:Seniau žmonės susitapatindavo su muškietininkais“, – kitokius laikus prisimena V. Bartkevičius. - o ką, muškietininkai tokie visi švelnūs ir pūkuoti? gal ir jie ką nors paskatino ką nudobti. vienas už visus, aha.

ech. geriau rašykit apie varškę, gerbiami žurnalistai.

2011 m. rugpjūčio 2 d., antradienisSusan Sontag
vėlų vakarą, beveik naktį, Simonos (linkėjimai ;)) pavyzdžio paskatinta, sugalvojau pasižiūrėti, o kaip gi gyvena kaimyninės Lenkijos bookblogeriai.

dabar greaderis pasipildė kokiu 50 naujų prenumeratų %)

o blogeriai gerai gyvena, išsamiai rašo, su leidyklomis bendradarbiauja. ir skaito tuos pačius vampyrus :)